patch kabely MM

  • Platinový montážní partner JABLOTRON

    Montujeme systémy JABLOTRON v té nejvyšší kvalitě a díky znalostem Vám nakonfigurujeme systém pro co nejlepší využití a pohodlí ovládání.

  • Kapka naděje

OPC-730 LC-ST MM 50/125 1M patch kabel, LC-ST, duplex, MM, 50/125, 1 m

OPC-730 LC-ST MM 50/125 1M patch kabel, LC-ST, duplex, MM, 50/125, 1 m Zobrazit větší

1508-005

OPC-730 LC-ST MM 50/125 1M patch kabel, LC-ST, duplex, MM, 50/125, 1 m

Více informací

Skladem do 24 hod.

291,00 Kč s DPH

240,50 Kč bez DPH

Připravený a zakončený propojovací patch kabel v duplexním provedení s optickými konektory LC-ST, multimode 50/125 µm, kategorie OM2 v délce 1 metr. Na zakázku je možné dodat optické patch kabely ve větších délkách.

  • Typ příslušenství: optický patch kabel
  • Konektor: LC - ST
  • Vlákno: multimode 50/125 µm OM2
  • Útlum: <0,5 dB
  • Délka: 1 m
  • Pouzdro: plast
  • Barva: oranžová, šedá
  • Krytka: součást dodávky

10 dalších produktů ve stejné kategorii: