patch kabely SM

  • Platinový montážní partner JABLOTRON

    Montujeme systémy JABLOTRON v té nejvyšší kvalitě a díky znalostem Vám nakonfigurujeme systém pro co nejlepší využití a pohodlí ovládání.

  • Kapka naděje

OPC-810 E2000-LC SM 9/125 1M patch kabel, E2000-LC, duplex, SM, 9/125, 1 metr

OPC-810 E2000-LC SM 9/125 1M patch kabel, E2000-LC, duplex, SM, 9/125, 1 metr Zobrazit větší

1904-007

OPC-810 E2000-LC SM 9/125 1M patch kabel, E2000-LC, duplex, SM, 9/125, 1 metr

Více informací

Skladem do 24 hod.

242,00 Kč s DPH

200,00 Kč bez DPH

Připravený a zakončený propojovací patch kabel v duplexním provedení s optickými konektory E2000/APC-LC, singlemode 9/125 µm, kategorie OS1 v délce 1 metr. Na zakázku je možné dodat optické patch kabely ve větších délkách.

  • Typ příslušenství: optický patch kabel
  • Konektor: E2000/APC - LC
  • Vlákno: singlemode 9/125 µm
  • Délka: 1 m
  • Útlum: <0, 5 dB
  • Pouzdro: plast
  • Barva: žlutá, zelená, modrá
  • Krytka: součást dodávky

10 dalších produktů ve stejné kategorii: