převodníky optika

  • Platinový montážní partner JABLOTRON

    Montujeme systémy JABLOTRON v té nejvyšší kvalitě a díky znalostem Vám nakonfigurujeme systém pro co nejlepší využití a pohodlí ovládání.

  • Kapka naděje

HK-1.25G-20-1310 SFP modul, Single-mode, Hikvision

HK-1.25G-20-1310 SFP modul, Single-mode, Hikvision Zobrazit větší

0109-363

HK-1.25G-20-1310 SFP modul, Single-mode, Hikvision

Více informací

Skladem do 24 hod.

653,00 Kč s DPH

539,67 Kč bez DPH

SFP modul 1,25 Gbps pro switche Hikvision; single-mode; single fiber; přenosová vzdálenost 20Km; wavelength: Tx 1310 nm / Rx 1550 nm.

10 dalších produktů ve stejné kategorii: