převodníky optika

  • Platinový montážní partner JABLOTRON

    Montujeme systémy JABLOTRON v té nejvyšší kvalitě a díky znalostem Vám nakonfigurujeme systém pro co nejlepší využití a pohodlí ovládání.

  • Kapka naděje

PoE K-212RF optický převodník SM/MM na SFP s PoE

PoE K-212RF optický převodník SM/MM na SFP s PoE Zobrazit větší

1504-016

PoE K-212RF optický převodník SM/MM na SFP s PoE

Více informací

Skladem do 24 hod.

4 657,00 Kč s DPH

3 848,76 Kč bez DPH

Digitální převodník SM/ MM vlákna na SFP modul, PoE napájení. Umožňuje rozšířit síť Ethernet na vzdálenosti výrazně větší než 100 m, odstraňuje problém rušení, poskytuje galvanické oddělení.

  • Typ modulu: digitální převodník PoE metalika/optika
  • Napájení: dle normy IEEE 802.3 af 48 V=/at 56 V=/33 W
  • Typ portů: 1 x RJ45 10/100/1000BaseT Ethernet TP Port with IEEE 802.3at PoE+
  • Typ portů: 1 x SFP Port 1000Base-X Gigabit
  • Podporované protokoly: IEEE 802.3u 10/100BaseTX, IEEE 802.3ab, 1000BaseT, IEEE 802.3z 1000BaseSX/LX, IEEE 802.3x Flow Control
  • Optické vlákno: single mode 9/125 um, multi mode 62.5/125 um a 50/125 um
  • Optická signalizace: ano, LED
  • Provedení: kov, plast
  • Barva: černá

8 dalších produktů ve stejné kategorii: