Speciální kamery

  • Platinový montážní partner JABLOTRON

    Montujeme systémy JABLOTRON v té nejvyšší kvalitě a díky znalostem Vám nakonfigurujeme systém pro co nejlepší využití a pohodlí ovládání.

  • Kapka naděje

EZVIZ Mini Pano (C6P)

Sleva! EZVIZ Mini Pano (C6P) Zobrazit větší

CS-CV346-AO-7A3WFR

S panoramatickou kamerou EZVIZ Mini Pano máte vždycky klid. Jedná se o panoramatickou chytrou WiFi kameru EZVIZ první generace s 3 megapixely a zabudovaným dvousměrným zvukem; Mini Pano také podporuje 360° snímky. Připevněte na zeď nebo strop a sledujte svůj domov, své blízké, obchod nebo kancelář. V jakémkoli úhlu, ve dne i v noci.

Více informací

Skladem do 24 hod.

3 799 Kč s DPH

3 140 Kč bez DPH

-5%

3 999 Kč s DPH

Křišťálově čisté obrazy a videa - 3 megapixely a rozlišení obrazovky typu rybí oko až 1344*1344
Nejmodernější design - Navrženo a vyrobeno s vysoce kvalitním kovovým tělem.
Zorný úhel 360° - Zachyťte celou oblast z úhlu 360 °
Místní úložiště - Uložení na SD kartě nebo rekordéru
Několik možností zobrazení - Panoramatické rybí oko, rozšířené zobrazení, rozdělená obrazovka a čtyřnásobná obrazovka
Duální pásmo Wi-Fi - Vždy rychlé a stabilní připojení
Připraveno pro WiFi - Žádné kabely Plug and go
Noční vidění až 7,5 metrů - Podívejte se, co se děje, i za tmy.
Vestavěný dvousměrný zvuk - Špičková technologie s algoritmem pro odstranění ozvěny při hovoru a poslechu v reálném čase
Více scénářů aplikace - Určeno pro váš dům, prodejnu, kancelář, restauraci …
Snadná instalace - S dodaným příslušenstvím ji můžete nainstalovat tam, kde ji potřebujete.

PODÍVEJTE SE, CO SE DĚJE, I ZA TMY

Nemusíte se obávat sledování v hluboké noci. Díky vysoce účinnému infračervenému reflektoru je kamera ve tmě schopná vidět až do 7,5 m. Můžete v noci nehlučně sledovat celý svůj pokoj, nebo zkontrolovat svůj obchod nebo kancelář.

SLEDUJTE KAŽDÝ ÚHEL

Kamera Mini Pano je vybavena panoramatickou funkcí 360 °, takže můžete sledovat jakýkoli úhel místnosti pomocí mobilního zařízení jako dálkového ovladače. Celou oblast zvládne pokrýt jedna chytrá kamera.

PODÍVEJTE SE NA SVĚT TAK, JAK CHCETE VY

Podle svých požadavků si vyberte nejlepší režim prohlížení jako panoramatické rybí oko, rozšířené zobrazení, rozdělená obrazovka a čtyřnásobná obrazovka. Pokud není panoramatický rozsah 360 stupňů vhodný pro oblast, kterou chcete pokrýt, vždy můžete rozdělit obrazovku na dvě nebo čtyři zobrazení.

ŠPIČKOVÁ KVALITA VIDEA

S 3megapixelovým senzorem si můžete vychutnat video s vysokým rozlišením. I ten nejmenší detail je křišťálově čistý.

POSLOUCHEJTE A MLUVTE

Díky vestavěnému obousměrnému zvuku nebudete jen pouhým pozorovatelem, ale budete schopni komunikovat. Stačí otevřít aplikaci EZVIZ, zahájit komunikaci a rozhodnout se, zda chcete zastrašit nezvaného hosta, nebo mluvit se svými kolegy v práci nebo návštěvníkem u vchodu.

VŽDY PŘIPOJENO, VŽDY BEZPEČNÉ

Kamera Mini Pano má HD živé vysílání 24/7. Nenechte si ani na okamžik ujít, co se děje. Kontrolujte aplikaci, kdykoli chcete.

ULOŽTE A SDÍLEJTE DŮLEŽITÉ MOMENTY

Kamera Mini Pano má integrovaný slot micro SD karty, která umožňuje uložení až 128 GB (karta není součástí příslušenství). Ideální pro uchování zábavného videa nebo odesílání snímků úřadům v případě vloupání. Obrazy a videa můžete také ukládat na bezdrátovém videorekordéru NVR X3 značky EZVIZ.

VŽDY AKTUÁLNÍ

Jakmile je detekován pohyb, okamžitě dostanete upozornění prostřednictvím aplikace. Vždy budete mít vše pod úplnou kontrolou.

DUÁLNÍ PÁSMO WI-FI

Mini Pano přenáší přes WiFi 2.4 nebo pásmo/frekvenci 5 GHz. Proto můžete mít vždy stabilní a bezpečné připojení. Stačí přepínat mezi pásmy, abyste dosáhli nejlepší přenosové rychlosti.

INTEGROVANÉ ŘEŠENÍ EZVIZ

Mini Pano se připojí ke všem senzorům EZVIZ (pro domácí zvířata, sirény, úniky vody, dveře a okna (přes rozbočovač A1. Naprostá bezpečnost na dosah ruky.

VEŠKEROU PRÁCI ZVLÁDNE JEDNA APLIKACE

Pomocí snadno použitelné aplikace EZVIZ iOS nebo Android můžete sledovat až čtyři živé videostreamy současně s různými smartphony, tablety nebo notebooky. Chcete-li připojit další bezpečnostní zařízení EZVIZ, jako jsou kamery, snímače nebo rekordéry, stačí je přidat a začít používat, a to vše z jedné a téže aplikace.