spojky MM

  • Platinový montážní partner JABLOTRON

    Montujeme systémy JABLOTRON v té nejvyšší kvalitě a díky znalostem Vám nakonfigurujeme systém pro co nejlepší využití a pohodlí ovládání.

  • Kapka naděje

OS-001 ST MM simplex spojka, ST-ST, simplex, MM

OS-001 ST MM simplex spojka, ST-ST, simplex, MM Zobrazit větší

0907-001

OS-001 ST MM simplex spojka, ST-ST, simplex, MM

Více informací

Skladem do 24 hod.

23,00 Kč s DPH

19,01 Kč bez DPH

ST multimode simplexní spojka pro propojení například optického pigtailu s optickým patch kabelem.

  • Typ optické spojky: ST/ST simplex
  • Vlákno: multimode 50-62,5/125 µm
  • Pouzdro: kov
  • Provedení spojky: keramika
  • Záslepky: součást dodávky
  • Barva: stříbrná

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: