spojky SM

  • Platinový montážní partner JABLOTRON

    Montujeme systémy JABLOTRON v té nejvyšší kvalitě a díky znalostem Vám nakonfigurujeme systém pro co nejlepší využití a pohodlí ovládání.

  • Kapka naděje

OS-110 SC SM simplex spojka, SC-SC, simplex, SM

OS-110 SC SM simplex spojka, SC-SC, simplex, SM Zobrazit větší

0907-006

OS-110 SC SM simplex spojka, SC-SC, simplex, SM

Více informací

Skladem do 24 hod.

25,00 Kč s DPH

20,66 Kč bez DPH

SC singlemode simplexní spojka pro propojení například optického pigtailu s optickým patch kabelem.

  • Typ optické spojky: SC/SC simplex
  • Vlákno: singlemode 9/125 µm
  • Pouzdro: plast
  • Provedení spojky: keramika, plast
  • Záslepky: součást dodávky
  • Barva: modrá

3 dalších produktů ve stejné kategorii: