spojky SM

  • Platinový montážní partner JABLOTRON

    Montujeme systémy JABLOTRON v té nejvyšší kvalitě a díky znalostem Vám nakonfigurujeme systém pro co nejlepší využití a pohodlí ovládání.

  • Kapka naděje

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar J. Pokorný
14.02.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Velice ochotní a vstřícní Bezproblémová výměna chybně nakoupeného zboží Rychlá komunikace
Celkový názor:
Rád zde nakoupím znovu
Avatar F. Pupik
02.02.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
perfektná komunikácia dobré ceny odbornosť
Avatar M. Udatný
15.11.2019
5.005.005.005.005.00
Výhody:
v Česku absolutně nevídané vstřícné jednání, pomoc pana Aleše Beňoviče , radost se obrátit na takového člověka , VELICE SI VÁŽÍM a A moc mi pomohl - ještě jednou vřelé díky pane Aleši !!!

OS-210 E2000 SM simplex E2000 spojka, singlemode

OS-210 E2000 SM simplex E2000 spojka, singlemode Zobrazit větší

0907-012

OS-210 E2000 SM simplex E2000 spojka, singlemode

Více informací

Skladem do 24 hod.

133,00 Kč s DPH

109,92 Kč bez DPH

E2000 APC singlemode simplexní spojka pro propojení například optického pigtailu s optickým patch kabelem.

  • Typ optické spojky: E2000/E2000 APC simplex
  • Vlákno: singlemode 9/125 µm
  • Pouzdro: plast
  • Provedení spojky: keramika, plast
  • Záslepky: součást dodávky
  • Barva: zelená

3 dalších produktů ve stejné kategorii: