SW pro IP kamery

  • Platinový montážní partner JABLOTRON

    Montujeme systémy JABLOTRON v té nejvyšší kvalitě a díky znalostem Vám nakonfigurujeme systém pro co nejlepší využití a pohodlí ovládání.

  • Kapka naděje

Luxriot Advanced, licence pro 16 kamer a 5 vzdálených připojení

Luxriot Advanced

Software umožňující záznam a sledování 16 kamer nebo webserverů , možnost trvalého nahrávání/ detekce pohybu, podpora pro ovládání PTZ kamer, možnost vzdáleného připojení po sítí pro 5 uživatelů přes software, každá kamera je nezávisle konfigurovatelná,

Více informací

Na objednávku

18 090,00 Kč s DPH

14 950,41 Kč bez DPH

Bezkonkurenční záznamový software pro IP kamery. Software pro zobrazení a záznam více než 1400 kamer od 80 výrobců zvládá jak standardní IP kamery s rozlišením 640x480, tak i megapixelové HD kamery s rozlišením 1, 3, 5, 8 Mpix. Luxriot je plně přeložen do českého jazyka, a umožnuje tak snadné nastavení a uživatelskou obsluhu systému. Zvažujete-li nákup softwaru pro IP kamery, vyzkoušejte demoverzi. Pro výpočet diskové kapacity, datové náročnosti na síť a HW náročnosti vyzkoušejte konfigurační nástroj výrobce. ● možnost zakoupení bezlimitní verze pro IP kamery - počet kamer je pak závislý jen na použitém hardwaru CPU, LAN atd. ● použití jednoho softwaru pro stranu serveru i klienta, přes vzdálenou aplikaci lze provádět stejné operace jako na serveru ● server může běžet v režimu služba (bez přihlášení k PC) ● inteligentní vyhledávání ve zvoleném regionu v obraze kamery pro rychlejší vyhledávání záznamů ● možnost připojení také standardních USB kamer a videokamer pro sledování a nahrávání Luxriot Broadcast Server LuxRiot Broadcast Server je aplikace pro podporu sledování obrazu z kamer na mobilních telefonech a mobilních zařízeních využívajících platformu IE, FireFox, Chrome, Safari, Iphone, Android. K vyzkoušení zde. Licence programu: Personal Pro záznam 1 IP kamery a připojení 1 klienta. Basic Pro záznam 4 IP kamer a připojení 1 klienta. Professional Pro záznam 9 IP kamer a připojení 3 klientů. Advanced Pro záznam 16 IP kamer a připojení 5 klientů. Enterprise Pro záznam IP kamer bez omezení. Demoverze Pro záznam 1 IP kamery. Informační video výrobce:
  • Počet připojených kamer 16
  • Počet připojených klientů 5

27 dalších produktů ve stejné kategorii: