zdroje a servisní moduly(2BUS)

  • Platinový montážní partner JABLOTRON

    Montujeme systémy JABLOTRON v té nejvyšší kvalitě a díky znalostem Vám nakonfigurujeme systém pro co nejlepší využití a pohodlí ovládání.

  • Kapka naděje

GW2IP IP brána pro připojení systému DUO k datové síti

GW2IP IP brána pro připojení systému DUO k datové síti Zobrazit větší

2002-033

GW2IP IP brána pro připojení systému DUO k datové síti

Více informací

Skladem do 24 hod.

9 559,00 Kč s DPH

7 900,00 Kč bez DPH


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

GW2IP IP brána pro připojení systému DUO k datové síti

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

IP rozhraní, které propojuje systém Farfisa DUO se světem IP a rozšiřuje jeho funkčnost o tyto vlastnosti - uživatel může na mobilním telefonu přijímat video hovor, mluvit s návštěvníkem a ovládat vstupní dveře. Systém je založen na cloudové službě Farfisa. Bránu lze použít nejen pro instalace v malých aplikací jako jsou rodinné domy, ale také jako jedno sdílené rozhraní pro všechny byty v bytovém domě. Vždy je nutná dostupnost připojení k internetu (kabelově nebo bezdrátově). Každý uživatel může současně připojit více mobilních zařízení (telefonů nebo tabletů), na které jsou směrovány příchozí hovory. První uživatel, který hovor příjme, je schopen komunikovat s návštěvníkem a případně vzdáleně otevřít vstupní dveře. Systém také integruje funkci video paměti. Aplikace IPWAY CLOUD je k dispozici pro systémy Android i iOS v příslušných obchodech. GW2IP bránu lze napájet buď přes sběrnici DUO, nebo samostatně s lokálním napájením. V druhém případě je při dimenzování systému nutné vzít v úvahu určitý aktuální odběr proudu ze sběrnice pro sekci videa, jak je uvedeno v níže uvedených technických specifikacích. Modul lze nainstalovat na DIN lištu (velikost 9A DIN modulů).

19 dalších produktů ve stejné kategorii: