Kategorie

  • Platinový montážní partner JABLOTRON

    Montujeme systémy JABLOTRON v té nejvyšší kvalitě a díky znalostem Vám nakonfigurujeme systém pro co nejlepší využití a pohodlí ovládání.

  • Kapka naděje

Co je online bankovní převod přes ComGate?

Online bankovní převod přes ComGate je česká platební služba, která vám umožňuje bankovní převody v reálném čase z vašeho bankovního účtu na účet e-shopu SVETALARMU.cz. Online bankovní převod přes ComGate podporuje mnoho bank v České republice.

Více informací se můžete dozvědět z oficiálních stránek ComGate.

Jak zaplatit prostřednictvím online bankovního převodu přes ComGate na SVETALARMU.cz ?

Online bankovní převod přes ComGate je integrován v možnostech platby na SVETALARMU.cz. V průběhu objednávky „Volba dopravy a platby“, uvidíte možnost „Kartou online ComGate“. Po zvolení této možnosti, souhlasu s obchodními podmínkami a klinutím na tlačítko „Dokončit objednávku“. Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu "bankovního tlačítka", která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím  internet bankingu odešle platbu. Prodávající expeduje zboží dle dostupnosti po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a.s. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

Jak se tato transakce zobrazí na mém bankovním výpisu?

Tato transakce se na vašem bankovním výpise objeví pod názvem: platby ComGate.

Kolik mě bude stát použití online bankovního převodu přes ComGate na SVETALARMU.cz?

Portál SVETALARMU.cz si za použití online bankovního převodů přes ComGate účtuje 0,- Kč, nicméně poplatek může vyžadovat vaše banka. V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na adrese info@svetalarmu.cz.