patch kabely MM

  • Platinový montážní partner JABLOTRON

    Montujeme systémy JABLOTRON v té nejvyšší kvalitě a díky znalostem Vám nakonfigurujeme systém pro co nejlepší využití a pohodlí ovládání.

  • Kapka naděje

OPC-061 LC MM 50/125 2M patch kabel, LC-LC, duplex, MM, 50/125, 2 m

OPC-061 LC MM 50/125 2M patch kabel, LC-LC, duplex, MM, 50/125, 2 m Zobrazit větší

0907-040

OPC-061 LC MM 50/125 2M patch kabel, LC-LC, duplex, MM, 50/125, 2 m

Více informací

Skladem do 24 hod.

243,00 Kč s DPH

200,83 Kč bez DPH


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

Historie ceny

OPC-061 LC MM 50/125 2M patch kabel, LC-LC, duplex, MM, 50/125, 2 m

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Připravený a zakončený propojovací patch kabel v duplexním provedení s optickými konektory LC-LC, multimode 50/125 µm, kategorie OM2 v délce 2 metry. Na zakázku je možné dodat optické patch kabely ve větších délkách.

  • Provedení: multi mode
  • Typ zařízení: patch kabel
  • Konektor 1: LC
  • Konektor 2: LC
  • Počet vláken: duplex
  • Průměr vlákna: 50/125
  • Pouzdro: plast
  • Délka: 2 m
  • Barva konektoru: béžová

11 dalších produktů ve stejné kategorii: