patch kabely SM

  • Platinový montážní partner JABLOTRON

    Montujeme systémy JABLOTRON v té nejvyšší kvalitě a díky znalostem Vám nakonfigurujeme systém pro co nejlepší využití a pohodlí ovládání.

  • Kapka naděje

OPC-520 SC SM 9/125 1M patch kabel, SC-SC, duplex, SM, 9/125, 1 m

OPC-520 SC SM 9/125 1M patch kabel, SC-SC, duplex, SM, 9/125, 1 m Zobrazit větší

0907-055

OPC-520 SC SM 9/125 1M patch kabel, SC-SC, duplex, SM, 9/125, 1 m

Více informací

Skladem do 24 hod.

206,00 Kč s DPH

170,25 Kč bez DPH


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

OPC-520 SC SM 9/125 1M patch kabel, SC-SC, duplex, SM, 9/125, 1 m

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Připravený a zakončený propojovací patch kabel v duplexním provedení s optickými konektory SC-SC, singlemode 9/125 µm, kategorie OS1 v délce 1 metr. Na zakázku je možné dodat optické patch kabely ve větších délkách.

  • Provedení: single mode
  • Typ zařízení: patch kabel
  • Konektor 1: SC
  • Konektor 2: SC
  • Počet vláken: duplex
  • Průměr vlákna: 9/125
  • Charakteristika vlákna: G657A
  • Pouzdro: plast
  • Délka: 1 m
  • Barva konektoru: modrá

11 dalších produktů ve stejné kategorii: